o nas

Firma Handlowa Delta z siedzibą w Rudzie Śląskiej, właściciel sklepów Mazak jest firmą działającą w branży papierniczo biurowej od 1989 roku. Od samego początku istnienia firmy, naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie klientów w artykuły najwyższej jakości. Realizując naszą misję zawsze stawiamy klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Najwyższa jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny to wizytówka naszej firmy. Naszą działalność cechuje dynamiczny i ciągły rozwój, ale Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim klientom i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany asortyment był ciągle modyfikowany i wzbogacany w oparciu o Państwa uwagi i sugestie.
Od 2019 roku jesteśmy także w Rudzie Śląskiej – Wirek na ul. Teatralnej 6.

Nasze Sklepy powstały z myślą nie tylko o małych artystach, uczniach szkół podstawowych, średnich, studentach, przedsiębiorcach i osobach prywatnych chcących zaopatrzyć się w artykuły papiernicze, biurowe, piśmiennicze, ale także dzieci, tych dużych i tych małych. Przyglądając się każdego dnia dzieciom, uświadomiliśmy sobie jak istotne miejsce i rolę w ich rozwoju spełniają właściwie dobrane zabawki, gry planszowe, puzzle, zestawy kreatywne i wiele więcej kreatywnych rozwijających wyobraźnię produktów dla dzieci.

Nasze produkty mogą uszczęśliwić nie jedną dziecięcą buzię.

Wpadnij do nas i wybierz coś dla Siebie, swojej pociechy czy przyjaciół.

Oferujemy około pięć tysięcy różnych produktów. Realizujemy także zamówienia na specjalistyczne i niepopularne produkty z zakresu naszej branży bez względu na wartość potencjalnej transakcji. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

 

SAMOOBSŁUGA
W naszych sklepach większość produktów można oglądnąć z bliska, dotknąć, a często także przetestować. Wszystkie artykuły piśmiennicze można wypróbować przed podjęciem decyzji o ich zakupie.
OGROMNY WYBÓR
Około  5 tysięcy różnych artykułów gwarantuje bogaty wybór produktów. W tym zakresie nie boimy się nawet konkurencji ze strony hipermarketów.
GWARANCJA JAKOŚCI
Z powodu dużej rotacji towaru dajemy gwarancję, że produkty nie są przeterminowane, wyschnięte lub zużyte. Uwzględniamy ewentualne reklamacje.
NISKIE CENY
Długa obecność na rynku oraz wysokie obroty sprawiły, że zaopatrujemy się bardzo niskich cenach. Pomijamy marżę pośredników współpracując bezpośrednio z producentami lub dystrybutorami. Korzyści te przekładamy na finalnego klienta.
DORADZTWO
Grupa wykwalifikowanych sprzedawców pracujących często ponad 10 lat w branży papierniczo zabawkowej pozostaje do dyspozycji każdego klienta, służąc im swoją radą i doświadczeniem. Realizujemy indywidualne zamówienia na produkty, których nie posiadamy w stałej ofercie.

„Pragniemy by każdy klient wyszedł od nas z zakupami zadowolony, usatysfakcjonowany i uśmiechnięty.”