artykuły szkolne

Wszystkie artykuły szkolne, których potrzebuje Twój mały zuch idąc do szkoły, znajdziesz w tym dziale.
Artykuły szkolne mają niebagatelne znaczenie w rozwoju dziecka dlatego też oferujemy wysokiej jakości licencjonowane artykuły szkolne znanych i renomowanych producentów.
W swojej ofercie posiadamy również produkty szkolne mniej znanych producentów, zawsze jednak są to produkty bezpieczne i posiadające niezbędne certyfikaty dopuszczające produkty.

Niezbędnikiem każdego ucznia to oczywiście kredki ołówkowe,  kredki świecowe, woskowe, ale również farby plakatowe czy akwarele. Wśród przyborów szkolnych nie możemy oczywiście pominąć plasteliny i modeliny, które pomagają usprawniać dłoń dziecka, ale również piórników, plecaków, tornistrów ,bidonów i śniadaniówek.  Kleje, nożyczki, gumki do gumowania  czy dobrze dobrane pióro to małe ale jak ważne przybory szkolne niezbędne w każdym piórniku ucznia . Bardzo ważne są również artykuły kreatywne, dzięki którym dzieci mogą się zagłębić w świat scrapbookingu, quilingu, decoupage  w którym jedynym ograniczeniem jest fantazja.

Liczymy, że nasz sklep  będzie  stałą pozycją dla skompletowania wyprawki szkolnej dla Państwa dziecka.
W drodze do i ze szkoły, na lekcji i w czasie przerwy asortyment  oferowany  w naszym sklepie towarzyszy  dzieciom, dlatego zaufaj profesjonalistą a my doradzimy Ci odpowiednie produkty.

Nasze artykuły szkolne – Twoja satysfakcja z udanych zakupów, radość i efektywna nauka Twojego dziecka!